Studuj na MjUNI a rozšiř si své obzory

Je ti mezi 9 a 18 lety a zajímá tě svět vědy, vzdělání a bádání? MjUNI ti otevírá dveře do světa poznání! Vyzkoušej si nanečisto, jaké to je být univerzitním studentem!

Zjistit více o studiu

Proč studovat na MjUNI?

Poznáš celou univerzitu

Sobotní výuky připravuje všech 10 fakult a zapojena jsou i některá další interní a externí pracoviště.

Získáš nové znalosti

Interaktivní výuka je plná zábavného bádání a poznávání. Je rozčleněna do tří věkových kategorií se samostatným programem. Výuku povedou odborníci a studenti z MUNI.

Odpromuješ ve velkém stylu

Slavnostní zahájení i ukončení proběhne se zástupci univerzity.

Studentem na zkoušku

Juniorská univerzita (MjUNI) je program celoživotního vzdělávání pod záštitou Masarykovy univerzity a je určena žákům a studentům od 9 do 18 let. Je to unikátní příležitost, jak poznat akademické prostředí a vyzkoušet si roli studenta nanečisto a na vlastní kůži.

Nabídněte svému dítěti něco navíc

Máte doma zvídavé dítě, které se zajímá o svět kolem sebe a neustále má plno otázek? Chtěli byste mu nabídnout něco navíc, motivovat ho k učení, poznávání a rozvíjení znalostí a dovedností? MjUNI je ta správná volba!

Chci přihlásit své dítě na MjUNI

Váháš, kam se vydat po střední?

Máš představu o své profesní dráze, ale nejistota ohledně studia tě nutí váhat? A nebo nemáš ani představu, jaké možnosti existují? MjUNI je ideální příležitostí, jak nahlédnout pod pokličku humanitních, přírodovědných i technologických věd na Masarykově univerzitě.

Chci se přihlásit na MjUNI

Zjisti více o aktuálním ročníku

Reakce rodičů a absolventů

Předchozí Následující

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info