Studuj na MjUNI a rozšiř si své obzory

Je ti mezi 9 a 18 lety a zajímá tě svět vědy, vzdělání a bádání? MjUNI ti otevírá dveře do světa poznání! Vyzkoušej si nanečisto, jaké to je být univerzitním studentem!

Zjistit více o studiu

Proč studovat na MjUNI?

Poznáš celou univerzitu

Sobotní výuky připravuje všech 10 fakult a zapojena jsou i některá další interní a externí pracoviště.

Získáš nové znalosti

Interaktivní výuka je plná zábavného bádání a poznávání. Je rozčleněna do tří věkových kategorií se samostatným programem. Výuku povedou odborníci a studenti z MUNI.

Odpromuješ ve velkém stylu

Slavnostní zahájení i ukončení proběhne se zástupci univerzity.

Studentem na zkoušku

Juniorská univerzita (MjUNI) je program celoživotního vzdělávání pod záštitou Masarykovy univerzity a je určena žákům a studentům od 9 do 18 let. Je to unikátní příležitost, jak poznat akademické prostředí a vyzkoušet si roli studenta nanečisto a na vlastní kůži.

Nabídněte svému dítěti něco navíc

Máte doma zvídavé dítě, které se zajímá o svět kolem sebe a neustále má plno otázek? Chtěli byste mu nabídnout něco navíc, motivovat ho k učení, poznávání a rozvíjení znalostí a dovedností? MjUNI je ta správná volba!

Chci přihlásit své dítě na MjUNI

Váháš, kam se vydat po střední?

Máš představu o své profesní dráze, ale nejistota ohledně studia tě nutí váhat? A nebo nemáš ani představu, jaké možnosti existují? MjUNI je ideální příležitostí, jak nahlédnout pod pokličku humanitních, přírodovědných i technologických věd na Masarykově univerzitě.

Chci se přihlásit na MjUNI

Zjisti více o aktuálním ročníku

Reakce rodičů a absolventů

„Jsem z tohoto projektu nadšená, stejně jako můj syn, který se studia zúčastnil. Příští rok ho čekají přijímací zkoušky na střední školu, a protože se dosud nerozhodl, kterým profesním směrem by se chtěl ve svém životě ubírat, bylo mu studium "na zkoušku" na vašich fakultách velkou inspirací. Otevřely se mu nové obzory.“

Mgr. Jana Rudolecká

„Dcera říká, že výuka na Masarykově juniverzitě je super. Kdyby mohla, tak si vybere i dvě nebo tři přednášky z nabízených témat. Jedno je prý málo. Jen jí vadí, že je to krátké:-) Jako rodiče můžeme jen chválit super organizaci a skvělý přístup.“

Zouharovi

„Náš syn i my rodiče jsme absolutně nadšeni z celého projektu MjUNI!!! Velmi oceňujeme nadšení, aktivitu a vstřícnost celého realizačního týmu.“

Vodákovi
Předchozí Následující

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info