Pravidla a průběh soutěže

O co jde? Jak to probíhá? Můžu se ještě připojit? Jak často a kde se zveřejňují úkoly? Kde se dozvíme správné odpovědi? O co se hraje? Odpovědi na tyto a další otázky v jednoduchém přehledu.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

TERMÍN

Soutěž byla spuštěna v pondělí 16. března a potrvá do znovuotevření českých základních a středních škol, nebo do konce školního roku 2019/2020.
Zapojit se můžete kdykoliv.

SOUTĚŽÍCÍ

Zapojit se mohou všichni žáci a studenti základních a středních škol do 18 let.

PRŮBĚH

Každý všední den v 11 hodin dopoledne zveřejníme na webu a na FB soutěžní úkoly pro daný den. Soutěžící, kteří zašlou řešení úkolu do půlnoci na adresu soutezmjuni@muni.cz jsou zapojení do soutěže.

SPLNĚNÉ ÚKOLY

Přehled všech dosavadních úkolů, včetně správných odpovědí a fotogalerií kreativní tvorby soutěžících, je zveřejněn na webových stránkách

Studenti MjUNI

Účastníci ročníku 2019/2020 soutěží, mimo týdenní losování, i v získávání bodů v rámci celé soutěže. Dle finálního pořadí budou oceněni zajímavými věcnými cenami.

BODOVÁNÍ

Studenti MjUNI získávají za každý splněný úkol 1 bod. Za některé úkoly je možné získat bonusové body (týká se hlavně kreativních úkolů). Kritéria hodnocení budou součástí zadání daného úkolu.

LOSOVÁNÍ

Každé pondělí budou ze všech zúčastněných losováno pět soutěžících, kteří obdrží zajímavé ceny od našich sponzorů. Podmínkou účasti ve slosování je splnění alespoň tří úkolů v daném týdnu.

KONTAKT

Koordinátor:
Kristýna Hořavová

Email:
soutezmjuni@muni.cz 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info