Studuj MjUNI a rozšiř své obzory

Přemýšlíš, co budeš jednou v životě dělat? Máš představu o své profesní dráze, ale nejistota ohledně studia tě nutí váhat? Nebo naopak nemáš ani představu, jaké možnosti existují? MjUNI je ideální příležitostí vyzkoušet si roli studenta nanečisto, ale na vlastní kůži. Výuka na jednotlivých fakultách Ti přiblíží obory a jejich náplň, a to pod vedením těch největších odborníků. Tahle zkušenost, to může být jen začátek!
Ptej se, zkoušej, najdi se!

Studium na MjUNI

zapojení celé univerzity

sobotní výuková odpoledne se konají postupně na všech 10 fakultách a zapojena jsou i některá interní a externí pracoviště

bádání a poznávání

interaktivní výuka, ve které prohloubíš dosud nabyté znalosti a získáš nové poznatky, a to pod vedením těch největších odborníků

promoce ve velkém stylu

při slavnostní promoci obdržíš diplom s podpisem pana rektora za přítomnosti pana prorektora a zástupců všech fakult

Podmínky registrace a průběh studia

Studenti MjUNI

Studenti MjUNI

MjUNI je otevřena také dospívajícím ve věku od 15 do 17 let (ke dni zahájení MjUNI), kteří mají české státní občanství a/nebo trvalý pobyt na území České republiky.

Zahájení a ukončení

Zahájení a ukončení

Školní rok začíná slavnostní imatrikulací studentů v Univerzitním kině Scala a končí tamtéž promocí s předáním diplomů úspěšným studentům.

Kapacita

Kapacita

Kapacita MjUNI je 50 míst + 10 míst pro náhradníky. Mimo tuto kapacitu jsou vyčleněna místa také pro žadatele o osvobození od poplatku.

Zápisné

Zápisné

Výše zápisného na školní rok 2022/2023 je 2 500 Kč.

Kontakty

E-mail: mjuni@muni.cz

Kristýna Hořavová
Koordinátorka MjUNI

Nikola Bárová
Komunikace

Sponzoři a partneři MjUNI

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info